O NAS

RADOMSKA WYTWÓRNIA TELEKOMUNIKACYJNA

Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna jest Spółką działającą na rynku polskim i zagranicznym od 2004 roku. Powstała w wyniku przekształceń Radomskiej Wytwórni Telefonów (RWT) i oparła swoją działalność na dystrybucji i produkcji własnych wyrobów takich jak dekodery telewizji naziemnej, anteny, telefony analogowe i osprzęt telekomunikacyjny.

Od 2013r Spółka zmieniła profil działalności koncentrując się na produkcji i usługach w branżach sterowania ruchem kolejowym, teletechniki oraz energetyki. Długoletnie doświadczenie przy realizacjach inwestycji w sektorze kolejowym pozwala nam na kompleksową budowę, modernizację przejazdów kolejowo-drogowych, systemów stacyjnych oraz branż pokrewnych.

Posiadamy stanowiska montażowe i narzędzia niezbędne do realizacji postawionych zadań. Stale inwestujemy w wyposażenie techniczne.

Nasza kadra jest mieszanką młodości i doświadczenia co pozwala nam dynamicznie i skutecznie reagować na wyzwania stawiane przez zleceniodawców.
W trosce o wysoką jakość usług świadczonych przez naszą Spółkę, wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015.
45 pracowników
Doświadczona kadra
Stałe inwestycje w zaplecze techniczne
Skuteczne reakcje na potrzeby zleceniodawców
© Copyright 2022 - RWT - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: 
Noble Brand